“Vanmiddag genoten. Ik wens jullie succes met het uitbouwen van jullie jonge bedrijf” Mochten we met een glimlach terug lezen in ons gastenboek waar mensen verbeterpunten en of een leuke reactie konden schrijven. Familie van Rooten uit Made en omstreken gingen de strijd aan. Twee teams, waar maar één winnaar uit kon rollen. Fanatiek gingen zij van start bij de kruiwagenrace en het latlopen. Later werd er gekeken wie het beste kon samenwerken en waar de meeste hersencapaciteit aanwezig was.
Na de pauze konden er uiteraard dubbele punten worden verdiend, waardoor ze erg aan elkaar waren gewaagd. Aan deze mooie strijd moest een eind komen en werd uitgevochten tijdens de finale: pijl en boog schieten
Bedankt voor deze leuke middag en wie weet tot later!
Groetjes,
Rico en Tamara
Wij zijn Polderevents
Wij organiseren onvergetelijke familiedagen
Foto’s door Tamara Uittenboogaard
Comments
Goed georganiseerd en erg leuk
Het was een erg gezellige middag en erg lekkere friet
Vanmiddag genoten. Ik wens jullie succes met het uitbouwen van jullie jonge bedrijf
Een leuke en gezellige dag. Een verbetering zou nog open wifi. Dit is een trend die in volle opkomst binnen de evnementenbranche.
Tips: mosterd, uitjes, stoelen voor toeschouwers, badmintonset en een masseur voor Ria. 🙂